Poznaj naszą ofertę

... działamy z pasją i zaangażowaniem

Angażujące działania w social media

Działania w mediach społecznościowych wymagają znajomości dostępnych narzędzi, zrozumienia grupy docelowej oraz umiejętności budowania contentu. Dla naszych klientów prowadzimy skuteczne kampanie w social media. Najnowsze praktyki prezentujemy co roku wraz z naszymi partnerami na Social Media Convent.

Skuteczna strategia komunikacji

Realizujemy strategie komunikacji marketingowej dla firm i organizacji różnej wielkości. W naszym portfolio mamy strategie dla branży: energetycznej, IT, marketingowej, auto-moto, dóbr luksusowych, FMCG, finansowej, odzieżowej, startup, inwestycyjnej, logistycznej i sektora kreatywnego. Z radością obserwujemy realizację zaproponowanych przez nas rozwiązań. Z jeszcze większym zadowoleniem wprowadzamy w życie nasze pomysły. Zapytaj nas, jak widzimy pracę przy Twoim projekcie!

Profesjonalna prezentacja startupów

Dobrze zaprezentowany na rynku projekt, to projekt prawdopodobnie już sprzedany, jeżeli jest nie mniej dobry, niż jego dobra prezentacja. :) Charakterystyczna branża startupowa rządzi się innymi prawami. Jeżeli chcesz je poznać, nawiąż współpracę z naszym zespołem.

Zauważalne wyróżnienia usługi na rynku

O wyborze firmy do współpracy często decydują drobiazgi i niuanse. Wrażliwość na detal, umiejętność wskazania unikalności rozwiązań i odpowiednia ich prezentacja wpłynęły wielokrotnie na szybki wzrost świadomości marki klienta na rynku.

Wsparcie sprzedaży komunikacją marketingową

PR sprzedaje - wierzymy w to i mamy na to dowody. Skontaktuj się z nami i zobacz, w jaki sposób działania PR mogą wesprzeć Twoje cele biznesowe.

Bezpieczeństwo wizerunku w sytuacji kryzysowej

Nasz zespół pracował przy wymagających dużego doświadczenia projektach z zakresu zarządzania kryzysowego, obejmujących takie wydarzenia jak: śmierć w miejscu pracy, wypadki drogowe, spory sądowe, spory w mediach, śmierć dziecka na terenie zakładu produkcyjnego, zanieczyszczenia na liniach produkcyjnych (FMCG), wadliwe konstrukcje budowlane, współpraca ze społecznością lokalną przy dużych inwestycjach deweloperskich i innych.

PR Exchange

Zbudowaliśmy sieć partnerskich agencji z różnych krajów świata. Dzięki temu nasi klienci mogą w naturalnym środowisku danego kraju zlecać działania z zakresu PR i szeroko pojętej komunikacji marketingowej. Dodatkowo, dzięki współpracy z zespołami z innych krajów, uczymy się i zdobywamy bezcenną wiedzę na temat światowych trendów i dobrych PRaktyk, które wykorzystujemy w planowaniu i realizacji działań dla współpracujących z nami firm.

Skuteczne kampanie medialne

Przygotowujemy i nadzorujemy realizację kompleksowych kampanii mediowych. We współpracy z naszymi partnerami z grupy kapitałowej uzyskujemy najkorzystniejsze warunki zakupu mediów oraz gwarantujemy optymalizację realizacji media planu. Planowane przez nas działania są efektywne kosztowo i czasowo. Zapytaj nas, co możemy zaproponować Twojej firmie!

Skuteczny launch produktu na rynku

Jeżeli chcesz z sukcesem wprowadzić nowy produkt lub usługę na rynek, włącz do działań PR i marketing. Im szybciej to zrobisz, tym lepsze efekty sprzedażowe osiągniesz. Nowy produkt musi się wyróżniać i budzić emocje. Zwiększając widoczność Twojej oferty na rynku zwiększymy zysk Twojej firmy.

strategia PR, strategia marketingowa, BTL, ATL, zakup mediów, kampanie niestandardowe, ambient, social media, wsparcie sprzedaży, PR, marketing, eventy, doradztwo, e-commerce

Organizacja konferencji

Planujemy i realizujemy konferencje i eventy dla klientów różnych branży. Przygotowujemy ciekawe koncepcje ich obecności na targach, szkoleniach, aby budować wizerunek danej marki wśród uczestników. Zapytaj nas o pomysły na Twoje wydarzenie lub zleć nam organizację całego procesu!

Kampanie na Twitterze

Projektujemy kampanie na Twitterze zgodnie z najlepszymi standardami światowymi. Mamy dostęp do wiedzy i narzędzi do optymalizacji efektów. Budujemy obecność marek oraz wspieramy sprzedaż poprzez ich obecność reklamową na Twitterze. Nasz zespół doskonale zna narzędzia reklamowe Twittera i umie z nich korzystać!

Akcje niestandardowe

Premiery filmów

Social Media

Aktywnie i efektywnie działamy w mediach społecznościowych. Budujemy strategie działań, tworzymy kontent, budujemy zaangażowanie. Do każdego projektu w social media podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze kanały komunikacji. Działamy m.in. na portalach: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare i NK. Zaufały nam marki międzynarodowe, ogólnopolskie i lokalne.

Komunikacja wewnętrzna

Komunikacja wewnętrzna zapewnia harmonię rozwoju firmy i minimalizuje ryzyko kryzysów wewnętrznych. Zarządzamy informacją i dystrybuujemy ją na wszystkich szczeblach organizacji. Wykorzystujemy narzędzia dopasowane do specyfiki danej firmy.

Audyt komunikacyjny

Realizujemy usługi oceny sytuacji bieżącej firm, organizacji i instytucji pod względem jakości, intensywności i skuteczności działań komunikacyjnych. Audyt prowadzony jest na kilku poziomach: zarządczym, managerskim i pracowniczym. Wyniki audytu zawierają ocenę działań oraz rekomendacje odnośnie poszczególnych kanałów komunikacji wraz z uzasadnieniem.

Event management

Organizujemy otwarcia sklepów, biur, budynków komercyjnych, dni otwarte i konferencje. Zapewniamy profesjonalną, kompleksową obsługę całego wydarzenia.

Identyfikacja wizualna

Realizujemy kompleksowe prace z zakresu identyfikacji wizualnej, tj. Key Visual, Corporate, Brand and Design Identity. Przygotowujemy księgi identyfikacji wizualnej i projekty materiałów firmowych. Do współpracy w tym zakresie zaprosiliśmy najlepszych specjalistów na rynku, utalentowanych grafików i designerów z bogatym portfolio.

Marketing szeptany

Ofertę na działania marketingu szeptanego i viral budujemy indywidualnie na podstawie wypełnionych przez klientów briefów. Prosimy o kontakt.

Copywriting

Słowo słowu nierówne, nie każde słowo do słowa pasuje - dbamy o to, aby słowa kierowane przez naszych klientów do ich klientów były jasne, precyzyjne i interesujące. Przygotowujemy lub konsultujemy treści na strony internetowe, do materiałów reklamowych, ofert handlowych, prezentacji i publikacji firmowych. Pracujemy również nad hasłami reklamowymi i promocyjnymi.

Konkursy

Dobra zabawa sprzyja zaangażowaniu obecnych i potencjalnych klientów w życie marki. Organizujemy konkursy konsumenckie i konkursy w mediach społecznościowych, dzięki którym zwracamy uwagę na ofertę i budujemy więzi emocjonalne między klientem a marką.

Monitoring mediów

Monitorujemy prasę, radio, telewizję, media społecznościowe, blogi i inne publikacje elektroniczne. Dzięki bieżącemu raportowaniu możemy skutecznie działać komunikując usługi Twojej firmy, a także kontrolować ewentualne źródła kryzysu i przedstawiać rekomendacje działań zapobiegawczych. Prowadzimy też monitoring rynku konkretnej branży oraz konkurencji, dzięki czemu osoby zarządzające otrzymują aktualną wiedzę na temat zmian na rynku.

Internet PR

Działania PR w internecie dają pozytywne efekty w zakresie budowania wizerunku, pozycjonowania firmy/marki/produktu/usługi w internecie, a także podnoszenia świadomości ich istnienia w grupach celowych. Prowadzimy działania w internecie komunikujące kluczowe dla Państwa firmy treści.

Testy produktów

Wierzymy, że Twój produkt jest wyjątkowy, ale musimy wspólnie przekonać o tym Twoich klientów. Prowadzimy akcje prokonsumenckie, mające na celu zbudowanie świadomości Twojej oferty wśród klientów. Mamy doświadczenie we wprowadzaniu produktów na rynek, odświeżaniu ich wizerunku czy komunikowaniu nowości. Realizujemy kampanie cross-mediowe, które promują wyniki testów konsumenckich.

współpraca z blogerami, liderami opinii, netPR, social media, raporty branżowe, media relations

Blogi & Blogerzy

Prowadzimy blogi dla naszych klientów. Pozyskujemy informacje z wewnątrz firmy, pilnujemy harmonogramów.

Wiemy też, że obecność marek na blogach eksperckich (np. modowe, IT, FMCG) jest bardzo ważnym aspektem działań komunikacyjnych. Nawiązujemy relacje z blogerami i w przypadku zainteresowania, ustalamy model współpracy.

Media Relations

Nasi konsultanci od lat budują relacje z dziennikarzami, przekazując im wartościowe materiały na temat działalności naszych klientów, inspirując wysokiej jakości treścią merytoryczną. W dobie wysokiej konkurencji między agencjami, wypracowaliśmy realną przewagę na rynku wynikającą m.in. z jakości i pomysłowości we współpracy z mediami. Dzięki temu nasze materiały są chętnie i często publikowane w mediach ogólnopolskich, lokalnych, ogólnotematycznych i branżowych. Organizujemy również spotkania prasowe, konferencje i briefingi.

Reklama w social media

Zaplanujemy i zrealizujemy kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Korzystając z narzędzi optymalizujących precyzyjnie dotrzemy z reklamą do określonych grup odbiorców. Zapewniamy też przyciągającą uwagę grafikę i copywriting, które wspomagają przekaz i wpływają pozytywnie na skuteczność działań reklamowych.

Materiały reklamowe i promocyjne

Jakość i atrakcyjność materiałów, którymi firma posługuje się, komunikując swoją ofertę jest szczególnie ważna. Analizujemy istniejące materiały, rekomendujemy nowe propozycje. Dzięki zaufanym partnerom proponujemy też realizację zamówień gadżetów reklamowych oraz druk materiałów promocyjnych. Proponowane przez nas projekty są zgodne z komunikacją wizerunkową oferty naszego klienta.

Organizacja press trip

Zorganizujemy niezapomniane odwiedziny w rejonie/mieście/firmie/hotelu dla dziennikarzy z Polski lub z zagranicy. Lubimy poznawać nowych ludzi i pokazywać, jak interesująca jest Polska i jej regiony. Odwiedzający doceniają nasze pozytywne nastawienie i doskonałą organizację. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz poznać szczegóły.

#presstrip #event #Polska #Region #PR

Strony www i blogi

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia stron internetowych oraz blogów. Tworzymy założenia dla strony (techniczne, funkcjonalne, contentowe), nadzorujemy prace programistyczne, zasilamy stronę w treść, prowadzimy testy i oddajemy w użytkowanie klientom. Prowadzimy szkolenia z zakresu zarządzania CMS. Możemy też zająć się bieżącą aktualizacją strony.

Prezentacje (PREZI, ppt)

Ciekawa, spójna prezentacja o logicznym przebiegu, oprawiona dobrą grafiką, stanowi istotny element udanego wystąpienia publicznego czy prezentacji sprzedażowej. Pomagamy naszym klientom w przygotowaniu koncepcji prezentacji, dopasowujemy do niej treść, grafikę i program, w którym zostanie przygotowana. Wspólnie ćwiczymy prezentację przed spotkaniem i pewni dobrego efektu kibicujemy podczas wystąpienia!

Artykuły eksperckie

Badania dowodzą, że lubimy słuchać głosów wiarygodnych ekspertów. Nasi klienci posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie w swojej branży. Nasze działania koncentrują się na tworzeniu im możliwości wypowiedzi w kluczowych mediach. Artykuły eksperckie budują nie tylko pozytywny wizerunek przedstawiciela, ale też wpływają na wiarygodność całej firmy, którą reprezentuje. Artykuły eksperckie publikowane są w mediach drukowanych i elektronicznych, cyklicznie lub jednorazowo.

Akcje niestandardowe

Nasze głowy są pełne ciekawych pomysłów komunikacji produktów, marek i usług. Nasi klienci realizują z nami projekty niestandardowego wprowadzania produktów na rynek, promocji, koncepcji ciekawych wystąpień publicznych i działań wspierających na miejscu wydarzenia (np. pokazy live), czy też ambient marketing.

Wydawnictwa, newslettery, mailingi

Przygotowujemy dla naszych klientów wszelkiego rodzaju wydawnictwa wewnętrzne i zewnętrzne. Tworzymy newslettery do klientów, partnerów i innych subskrybentów, wydawnictwa wewnętrzne, tj. biuletyny firmowe czy produktowe, gazetki firmowe i korporacyjne, mailingi ofertowe i publikacje okazjonalne. Jeżeli chcesz utrzymywać bieżący kontakt ze swoimi grupami docelowymi, zapytaj nas o ofertę!

Obszary kompetencji

Komunikacja kryzysowa

Miasta, miejsca, kraje

PR miejsc to jedna z naszych specjalizacji. Zrealizowane kampanie dały nam wiedzę na temat promocji i marketingu miejsc, w tym miast, krajów, czy konkretnych lokalizacji turystycznych, tj. hotele, pensjonaty, hostele, apart hotele, czy indywidualne apartamenty. Skutecznie spowodujemy zwiększenie zainteresowania danym miejscem. Zapytaj nas już dziś, jak planujemy to zrobić!

W czym pomożemy: #miasto #hotel #aparthotel #apartament #hostel #region #województwo #Polska

PR dla naukowców i instytucji naukowych

Dbamy o to, by o pracach instytucji naukowych oraz o samych naukowcach dowiedziało się jak najszersze grono odbiorców. Mamy doświadczenie w popularyzacji działań naukowych oraz w promowaniu prac wynalazców.

W czym pomożemy: #budowanie wizerunku eksperta #mediarelations w biznesie #socialmedia #wypowiedzi na wydarzeniach

Employer Branding

Dobra marka pracodawcy budowana jest na wielu polach. Planujemy i wdrażamy w życie programy naprawy lub tworzenia pozytywnego wizerunku firm, dla których dobre relacje z byłymi, obecnymi i przyszłymi pracownikami są istotne. Wykorzystujemy efektywne narzędzia, które w krótkim czasie pozwalają naszym klientom osiągnąć założone w tym zakresie cele.

W czym pomożemy: #budowanie wizerunku dobrego pracodawcy #zarządzanie kryzysem #monitoring mediów i społeczności #analizy komunikacji #udział w targach pracy #niestandardy

Finanse, ubezpieczenia

Produkty bankowe, usługi finansowe, budowanie marki, komunikacja kryzysowa - to najczęstsze zagadnienia, w których nasz zespół doradza klientom z tej branży. Wprowadziłyśmy na rynek jedną z kluczowych firm zajmujących się doradztwem finansowym, mamy również w portfolio działania promocyjne dla produktów bankowych - kont i kredytów - produktów ubezpieczeniowych oraz dla osób - ekspertów branży.

W czym pomożemy: #media relations #launch produktu/placówki #usługi podmiotu na rynku #ePR #media społecznościowe #blogerzy #akcje społeczno-informacyjne #strategie komunikacji #blogi firmowe lub produktowe #wypowiedzi eksperckie #blogi eksperckie #wsparcie sprzedaży

CSR

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, z jaką firmy powinny łączyć biznes i działalność dla społeczności. Uczestniczyliśmy w wielu programach CSR tworzonych wewnątrz dużych firm i korporacji, a także w organizacjach pozarządowych i pożytku publicznego. Wiemy, jak zaplanować działania CSR w Twojej organizacji, tak aby uzyskać prawdziwe zrozumienie i zaangażowanie pracowników, a także móc płynnie realizować cele biznesowe.

W czym pomożemy: #strategia CSR #wydarzenia specjalne #media relations #blog #media społecznościowe #relacje foto #video #viral #komunikacja wewnętrzna

ECO/Sustainability

Coraz większa świadomość odpowiedzialności za otoczenie sprawia, że firmy zwracają uwagę na środowisko, w którym działają i przejawiają coraz większą dbałość o społeczną odpowiedzialność biznesu, w tym o ekologię i ochronę środowiska. Nasz zespół ma doświadczenie w prowadzeniu kampanii eco dla firm, których jednym z priorytetów jest ochrona środowiska. Strategie komunikacji uwzględniające element eco łączą podejście odpowiedzialnego biznesu z nakierowaniem na wynik ekonomiczny.

W czym pomożemy: #kampanie PR #mediarelations #zostańeko

Energetyka, energia odnawialna

Od kilku lat prowadzimy działania dla firm zajmujących się szeroko pojętą energetyką. Dla kilku kluczowych zbudowaliśmy strategie komunikacji marketingowej, a także plany PR dla projektów finansowanych ze środków europejskich. Znamy dobrze rynek energetyczny i wyzwania stojące przed nim w kolejnych latach. Śledzimy najważniejsze firmy z branży za granicą i proponujemy naszym klientom rozwiązania zgodne ze światowymi standardami.

W czym pomożemy: #regularne publikacje w mediach branżowych i biznesowych #wsparcie komunikacji z kluczowymi partnerami #wsparcie procesu sprzedaży #CSR #media społecznościowe #pozyskanie liderów opinii #promocja wizerunku eksperta #materiały BTL #kampanie ATL #szkolenia medialne #strategia PR #energia odnawialna #energia wiatrowa #zarządzanie energią #energia tradycyjna #energia cieplna

Kampanie polityczne

Mamy doświadczenie w budowaniu koncepcji oraz zasięgu kampanii prowadzonych przez kandydatów na senatorów, posłów, a także ugrupowania polityczne. Prowadzimy szkolenia z wykorzystania mediów społecznościowych przez sztaby wyborcze, doradzamy w jaki sposób mówić, aby zyskać uwagę wyborców.

W czym pomożemy: #kampanie #viral #socialmedia #kryzys #zarządzanie opinią #monitoring mediów tradycyjnych i społecznościowych

Auto, moto

W branży motoryzacyjnej wspieramy naszych klientów w dotarciu do osób zainteresowanych daną marką samochodu, akcesoriami lub ofertą kompleksową. Mamy doświadczenie we współpracy z firmami sprzedającymi luksusowe samochody marek takich jak Ferrari, Lexus, Jaguar, Maserati, Audi, BMW, Lamborghini i innych. Pracowaliśmy też dla globalnego koncernu produkującego części samochodowe.

W czym pomożemy: #relacje z mediami: wywiady, jazdy próbne, wypowiedzi eksperckie #raporty branżowe #relacje z blogerami #BTL #social media #materiały promocyjne #strona www #targi #wystawy #eventy #relacje z klientami #wsparcie sprzedaży

Dzieci i rodzice

Rodzice są szczególnie wrażliwi na komunikację produktów i usług dedykowanych najmłodszym. Od kilku lat regularnie wspieramy naszymi działaniami producentów różnego rodzaju asortymentu dla dzieci: ubranek, akcesoriów, jedzenia, wózków, chodzików, tekstyliów czy kosmetyków. Budujemy indywidualne pomysły dotarcia do osób decydujących o wyborze i zakupie produktów dla dzieci. Realizujemy strategię wykorzystując do tego budowane od lat kontakty i relacje z mediami, trendsetterami i liderami opinii w środowisku parentingowym.

W czym pomożemy: #relacje z mediami #współpraca z blogerami #współpraca z liderami opinii #konkursy i wydarzenia #programy testowania produktów #poradniki, media społecznościowe i połączenie ich z "realem" #sponsoring #eventy #konferencje prasowe

Dobra luksusowe

Wyjątkowy charakter Twojego biznesu wymaga wyjątkowej komunikacji skierowanej do potencjalnych i obecnych klientów, nawiązywania bliskich relacji i wyczulenia na indywidualne potrzeby. Naszymi klientami od ponad 3 lat są firmy oferujące usługi i dobra luksusowe. Mamy doświadczenie w zakresie budowania widoczności tych firm w mediach, organizowaniu wydarzeń specjalnych, zindywidualizowanej promocji i wsparciu sprzedaży, budowania relacji z blogerami. Nasi partnerzy wspierają naszych klientów celowanymi kampaniami prosprzedażowymi. Wspólnie pracujemy nad materiałami reklamowymi, np. nagraniami wideo, materiałami promocyjnymi, czy wysyłką produktów do testów.

W czym pomożemy: #budowanie relacji z klientami #wsparcie sprzedaży #strategia PR

Startup, inwestowanie

Mamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu rozwoju startupów na rynku polskim i zagranicznym, zwłaszcza w USA. Budujemy wizerunek projektów pomagając ich twórcom pozyskać zainteresowanie inwestorów. Dbamy, aby startupy były widoczne na rynku, szczególnie w kluczowych dla swojego rozwoju momentach. Wykorzystujemy niestandardowe, niskobudżetowe narzędzia i sprawdzone techniki PR. Jesteśmy mentorami i doradcami angażującymi się bez reszty w projekty, które wspieramy!

W czym pomożemy: #koncepcja wyróżnienia #strategia komunikacji #socialmedia #pitching #investorrelations #wejście na nowe rynki (USA)

Nieruchomości

Sprzedaż mieszkań czy podjęcie inwestycji na danym terenie to nie tylko wyzwanie sprzedażowe, ale też komunikacyjne. Pozwól aby klienci zrozumieli, dlaczego Twój obiekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a jednocześnie buduj wizerunek godnego zaufania, rzetelnego dewelopera. Nawiązuj relacje ze społecznością lokalną, aby zrozumienie dla Twojej inwestycji i zaufanie do zarządcy rosło. Rzetelna i pomysłowa komunikacja zapewni Ci nie tylko komfort podczas prowadzenia inwestycji i realne zyski finansowe, ale też większe zrozumienie, jeżeli na terenie inwestycji przydarzy się sytuacja kryzysowa.

W czym pomożemy: #nowa inwestycja #budowa drogi #otwarcie obiektów handlowo-usługowych, centr handlowych #komunikacja dla sklepy wielko powierzchniowe # osiedla mieszkaniowe #spółdzielnie mieszkaniowe #komunikacja kryzysowa #PR dewelopera #PR inwestora #dniotwarte

Zdrowie, uroda

PR doskonale sprawdza się w działaniach z zakresu zdrowie/uroda i produktów takich, jak kosmetyki lub suplementy. Przedstawimy Ci interesującą propozycję zbudowania świadomości Twojej marki wśród klientów. W PR produktu i PR lekarzy specjalistów mamy bogate doświadczenie i wiele sukcesów: stałe rubryki w mediach, akcje niestandardowe, profile w mediach społecznościowych, kampanie promocyjne i informacyjne, a także działania CSR. Pracujemy dla gabinetów i klinik medycznych, a także dla producentów leków i kosmetyków, szpitali, salonów urody i klubów fitness. Nasi eksperci mogą uzupełnić ofertę działań PR o kampanię reklamową w mediach, współpracę z blogerami, testy produktów wśród liderów opinii, czy też przygotowanie identyfikacji wizualnej oraz materiałów promocyjnych.

W czym pomożemy: #akcje B2B #kampanie B2C #media realtions #konkursy #pomoc w pozyskaniu klientów

Logistyka

Konkurencja w branży logistycznej ma miejsce na wielu płaszczyznach. Przygotujemy Twoją firmę do komunikacji tak, aby wyróżnić ją spośród konkurencji. Wskażemy narzędzia PR niezbędne do budowania efektywnej relacji np. z przewoźnikami i zespołem operacyjnym. Zaproponujemy nowoczesne narzędzia komunikacyjne i rozwiązania autorskie, które efektywnie zrealizują Twoje cele biznesowe i wesprą sprzedaż. Regularne publikacje w mediach biznesowych i branżowych podkreślą wartość Twoich działań na rynku.

W czym pomożemy: #kryzys #informowanie o nowej ofercie #socialmedia #obsługa klienta #relacje z przewoźnikami #komunikacja wewnętrzna

Turystyka

Chcesz mieć wpływ na budowanie trendów w turystyce? Masz ciekawy obiekt lub zależy Ci na promocji danego regionu turystycznego? Dobrze trafiłeś! Tworzymy i realizujemy strategie promocji miejsc, regionów i miast w Polsce i za granicą, wspieramy działania informacyjne gmin i powiatów. Fascynują nas nowe miejsca i zachęcając innych od podróży, robimy to z pełnym przekonaniem.

W czym pomożemy: #strategie marketingowe dla miast, regionów, województw, #promocja Polski za granicą i promocja regionów zagranicznych w Polsce #media relations #relacje z blogerami #wizyty zagranicznych dziennikarzy w miastach, regionach #współpraca z podróżnikami #akcje niestandardowe #media społecznościowe #kampanie reklamowe w telewizji, radio, prasie i internecie

HoReCa

Żeby utrzymać wysokie zainteresowanie swoim obiektem czy regionem musisz być stale widoczny dla swoich klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań dla branży HoReCa m. in. dla hoteli, pensjonatów, apart hoteli, deweloperów, producentów wyposażenia, restauracji, klubów, kawiarni oraz inwestorów terenów postindustrialnych. Pracujemy dla firm polskich i zagranicznych, promujemy polskie obiekty za granicą i odwrotnie.

W czym pomożemy: #otwarcie obiektu #promocja sprzedaży #ATL #BTL #presstrip #konkursy #akcje niestandardowe #mediarelations #socialmedia #sprzedaż #wynajem pokoi #inwestycje w rozwój terenów postindustrialnych #CSR #współpraca z blogerami #międzynarodowe relacje z mediami

Internet, Reklama, Marketing

Reklama online i offline czy promocja w mediach społecznościowych to tylko niektóre z usług, które realizujemy we współpracy z naszymi sprawdzonymi partnerami. Jeżeli chcesz zbudować zasięg dla swojej usługi, skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy uzyskanej podczas dziesiątek kampanii marketingowych zakończonych biznesowym sukcesem!

W czym pomożemy: #mediarelations #strategia #socialmedia #inne #niestandardy

ICT, innowacje

Branża ICT to ważni klienci naszej agencji. Nasze działania z powodzeniem wspierają firmy technologiczne - producentów oprogramowania, rozwiązań informatycznych i technologicznych - które chcą się wyróżniać spośród innych firm na rynku.

#mediarelations #artykuły #doradztwo #socialmedia

Szkolenia

Twitter - tworzenie treści i reklama

Twitter to medium o wielkim potencjale biznesowym. Korzystamy z niego do nawiązywania relacji biznesowych i szkolimy naszych klientów, jak wykorzystać to wyjątkowe medium w komunikacji marketingowej. 140 znaków wystarczy, aby przekazać to, co wyróżnia Twój biznes i rozpocząć poszukiwania partnerów biznesowych za granicą.

Dzięki partnerowi - 140 Media Agency - wyłącznemu przedstawicielowi Twittera w Polsce mamy dostęp do najnowszych rozwiązań i wiedzy na temat tego medium w Polsce.

#Twitter #business #szkolenie #biznes #B2B #B2C

Niezbędne narzędzia każdego PR-owca

Dużo sprawniej przebiega praca, gdy wiemy, jakie narzędzia ułatwią nam wykonywanie obowiązków. Szkolenie przekaże praktyczne wskazówki, jakie narzędzie darmowe i płatne są niezbędne do prowadzenia działań PR i jakie aplikacje przydadzą się w codziennych działaniach. Podpowiemy, jak planować pracę i projekty, aby klienci byli zadowoleni z efektów. Omówimy też warsztat (słowo pisane i mówione), którym musi posługiwać się każdy PR-owiec.

#PR #aplikacje #narzędziaPR #efektywność #planowanie #egzekucja #rozliczenie #efekt

Budowanie wizerunku eksperckiego

Masz wiedzę, doświadczenie, ale nie wiesz, jak zaistnieć szerzej w swojej branży czy na rynku? Znamy sposoby na zmianę tej sytuacji. Podczas szkolenia przekażemy Ci nie tylko informacje o tym, jak dzielić się swoją wiedzą, aby zostało to zauważone wśród osób, na których uwadze Ci zależy, ale też w jakich mediach społecznościowych powinieneś działać i w jaki sposób, a także przećwiczymy wystąpienia publiczne oraz prowadzenie prezentacji. Przeanalizujemy też Twój osobisty wizerunek

#publikacje #socialmedia #wystąpienia #moda #identity

Media społecznościowe dla Twojej branży

Media społecznościowe muszą być dopasowane do branży, w której działa firma. Na podstawie analiz i doświadczenia praktycznego, które zdobywamy od lat, na szkoleniu przekażemy informacje, jak budować treść na profilach, jak często ją aktualizować, czego oczekują Twoi klienci oraz jak zaangażować ich w działania na profilu i budować lojalność. Specjalizujemy się w prowadzeniu profili dla branży: FMCG, finansowej, energetycznej, HoReCa, miast i miejsc, deweloperskiej, ubrań i firm usługowych.

#tutystyka #FMCG #finanse #energetyka #ecommerce #inwestycje #nieruchomości

Inbound Marketing

Podczas szkolenia powiemy, z jakich elementów składa się inbound marketing oraz jakie zasady go tworzą. Odpowiemy na pytania, jak zaangażować internautów w działania marketingowe i zwiększyć ich lojalność wobec marki. Wiedza na temat Inbound marketingu zmieni Twoje dotychczasowe myślenie o pozyskiwaniu klientów przez tradycyjną reklamę.

#reklama #marketing #inboundmarketing #webstats #efektywność

Budowanie marki

Budowanie marki to proces. Podczas szkolenia dowiecie się jak budować markę, jak wpływać na wzrost jej wartości oraz jakich narzędzi używać, aby markę rozwijać. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu marek w sektorze FMCG, energetycznym, zdrowia, finansowym czy inwestycyjnym. Doradzimy Ci jak budować harmonogramy oraz jak nadzorować proces budowania marki.

#branding #brand #marka #strategia #brandPR #brandvalue

Social Media - strategia komunikacji

Jeżeli chcesz efektywnie działać w social media, przygotuj dobrze ten proces, a także treść, którą będziesz wykorzystywać. Żadna strategia nie jest uniwersalna, więc warto dobrze przemyśleć wszystkie etapy planowanych działań, oszacować dostępne zasoby, kompetencje oraz możliwość zaangażowania zespołu. Chętnie przekażemy Ci praktyczne rady oraz materiały ułatwiające budowanie i realizację obecności marek w social media.

#socialmedia #strategia #komunikacja #plan #harmonogram #efektywność #budżet

Nowoczesna promocja w E-commerce

Prowadzisz działalność E-commerce i zastanawiasz się, czy wykorzystujesz wszystkie możliwe formy niskobudżetowej komunikacji? Jeżeli chcesz poznać opinie i doświadczenie naszych ekspertów, którzy od kilkunastu lat doradzają firmom z tej branży na rynku w zakresie monetyzacji działań oraz zwiększenia przychodów, zapytaj nas o ofertę.

#marketingonline #reklama #sprzedaż #socialmedia #SEO #SEM #video

Reklama na Facebooku

Dzięki naszej pomocy zwiększysz efektywność swoich działań na Facebooku, będziesz również w stanie lepiej je kontrolować. Umiemy łączyć dobre działania treścią ze skuteczną reklamą. Pokażemy Ci jak ustawić reklamę, jak ją dopasować do oczekiwań odbiorcy. Praktyczne zajęcia z doświadczonym zespołem.

#Facebook #reklama #targetowanie #optymalizacja #grafika

Jak pisać dobrego bloga?

Masz pomysł na bloga? Wiesz jak pisać, ale do tej pory nie udało Ci się regularnie publikować treści? Jak budować wpisy, aby czytelnik był nimi zainteresowany? Jak zwiększać zasięg bloga i jak go pozycjonować? Jak zarabiać na tworzeniu contentu i jak współpracować z innymi blogerami.

#strategia bloga #treść bloga #social media #SEO #SEM #video #foto #keywords, #materiałyeksperckie #copywriting #doradztwo #komunikacjawewnętrzna #komunikacjazewnętrzna

Relacje z mediami

Media rządzą się swoimi prawami. Jeżeli wiesz jak prowadzić skuteczny dialog z dziennikarzami i jak działać zgodnie z przyjętymi w redakcjach zasadami, szanse na zainteresowanie Twoją firmą rosną. Przekażemy Ci praktyczną wiedzę i wskazówki, jak najskuteczniej realizować cele media relations. Omówimy zasady działania redakcji, charakterystykę poszczególnych mediów i różnice w kontaktach z nimi. Po szkoleniu będziesz umiał świadomie budować komunikaty prasowe. Będziesz również wiedział, jakie działania podejmować, aby uzyskać jak najwięcej publikacji.

#mediarelations #TV #radio #prasa #internet #mediaspołecznościowe #raportowanie #kontakt telefoniczny i mailowy #backgrounder #monitoring mediów #informacja prasowa #pressrelease #artykuł ekspercki #infografika #video #mediacovarage

PR w kryzysie

Na kryzys można, a nawet trzeba się przygotować. Bez różnicy jaką działalność prowadzisz, zasady działania w kryzysie są podobne. Powiemy Ci jak zarządzać kryzysem, jak monitorować jego punkty zapalne, wypracujemy procedury kryzysowe i przeszkolimy Twój zespół. Więcej niż 60 proc. kryzysów jest wynikiem działań pracowników - dzięki wiedzy pozyskanej podczas szkolenia, zminimalizujesz ryzyko w swojej firmie.

#kryzys #księga kryzysowa #crisisbook #procedurykryzysowe #zespół kryzysowy #mediarelations #socialmedia #komunikacjawewnętrzna #polityka #

Content Marketing w praktyce

Interesująca, inspirująca, zapadająca w pamięć, wnosząca powiew świeżości - taka powinna być treść, którą tworzymy na potrzeby komunikacji marketingowej. Szkolenie z content marketingu przekazuje praktyczne informacje, jak budować właściwą dla Twoich działań treść, jak nią zarządzać i jak aktualizować. Content marketing to budownie wartościowej relacji z Twoim klientem poprzez odpowiednio dopasowane materiały i umiejętne wykorzystywanie treści w różnych kanałach komunikacji.

#contentrecycling #contentsearching #treść #strategia treści #socialmedia #infografika #grafika #video #blog #contentistheking #contentmarketing #keepcalmandcontentmarketing:)

PR Strategiczny

Konsumenci selekcjonują informacje. My przekażemy Ci wiedzę, w jaki sposób docierać do interesującej Cię grupy - jakimi narzędziami i z jaką częstotliwością - oraz jak budować content tak, aby klient zapamiętał przekaz Twojej marki.

#e-PR #socialmedia #mediarelations #contentmarketing #inboundmarketing #marketingautomation #monitoringmediów #realtimemarketing #strategia #komunikacja

Social Media - wsparcie sprzedaży

Sprzedaż przez social media stała się faktem. Ci którzy ten fakt wykorzystają jako pierwsi, zyskają najwięcej. Na szkoleniach budujemy strategie sprzedaży poprzez social media, mówimy jak prowadzić kampanie sprzedażowe i biura obsługi klienta w mediach społecznościowych, przygotowujemy analizy rynku i podpowiadamy, jak dbać o konwersję użytkowników w klientów. Otrzymasz od nas praktyczną wiedzę i sprawdzone narzędzia do działania.

#social commerce #sprzedaż on-line #Twitter #Facebook #Pinterest #Foursquare

Social Media - pierwsze kroki

Social Media są wszechobecne, co nie oznacza, że każdy wie jak prowadzić kanał społecznościowy dla firmy czy marki. Przekażemy Ci zasady niezbędne do poprawnego działania w social media, sposoby pozyskiwania treści i podstawy prawne. Podpowiemy też jak zbudować strategię działań w społecznościach. Prowadzimy szkolenia dla osób indywidualnych, organizacji oraz firm.

#strategia #socialmedia #Twitter #Facebook #Pinterest #Instagram #NaszaKlasa #Tumblr #Flikr

Wystąpienia publiczne

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu wystąpień publicznych. Przygotujemy Cię do wystąpienia na konferencji branżowej, a także przećwiczymy przed kamerą odpowiedzi na trudne pytania w sytuacji kryzysowej. Trema? Mamy sposoby, by ją pokonać. Zjednasz sobie widownię, a przemówienie zakończysz z poczuciem dobrze wykonanej pracy.

#analiza wizerunku #przygotowanie prezentacji #próby przed kamerą #Q&A #sytuacja kryzysowa #kryzys #mowa ciała #budowanie relacji z widownią #wywiady TV i radio #autoprezentacja #wystąpienia

Aktualności

CO, GDZIE, KIEDY ... I Z KIM

O nas

Personal PR to największa na Pomorzu agencja komunikacji zintegrowanej z siedzibą w Gdańsku i biurem w Warszawie, która od prawie 14 lat projektuje i realizuje skuteczną komunikację dla biznesu.

Personal PR to największa na Pomorzu agencja komunikacji zintegrowanej z siedzibą w Gdańsku i biurem w Warszawie, która od 15 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dla klientów z różnych branż w Polsce i na świecie. Agencja wspiera marki autorskimi rozwiązaniami w zakresie budowania wizerunku oraz zwiększa skuteczność działań sprzedażowych klientów. Praca zespołu agencji jest doceniania przez marki działające na rynku polskim jak i globalnym.

Oferta Personal PR obejmuje m.in.: audyty komunikacyjne, budowanie strategii komunikacji, media relations, social media, influencer marketing, employer branding, eventy i akcje niestandardowe, zarządzanie kryzysowe, a także prowadzenie szkoleń i warsztatów oraz projektowanie graficzne, foto i wideo. Od 2018 roku eksperci agencji doradzają w planowaniu ekspansji zagranicznej polskich firm oraz wprowadzają marki ze świata na rynek polski. 

Personal PR realizuje projekty m.in. dla firm z sektorów: energetyka & off-shore, finanse & bankowość, fin-tech, e-commerce, facility management, IT, przemysł, produkcja, FMCG, HealthCare, HoReCa, budownictwo, ekologia, organizacje samorządowe, czy placówki dyplomatyczne. Prowadzi doradztwo dla firm rodzinnych przechodzących proces sukcesji.

Otwarte spojrzenie na świat pozwala agencji kreatywnie podchodzić do otaczającej rzeczywistości. Uczciwość, szacunek do różnorodności i drugiego człowieka to główne wartości zespołu Personal PR.  

Klienci agencji wiążą się z Personal PR na wiele lat. To najlepszy dowód na to, że agencja działa merytorycznie, mądrze, w oparciu o najnowsze trendy w komunikacji marketingowej i buduje kulturę współpracy opartą na partnerstwie.

W ramach autorskiego projektu szkoleniowego – Skillers Academy – Personal PR doradza, szkoli, inspiruje i dzieli się praktyczną wiedzą z zakresu PR i marketingu oraz doświadczeniem biznesowym. Szkolenia prowadzone są w formie otwartej lub dedykowanej, w wersji online lub offline. Zobacz: www.skillersacademy.pl.


Czym się wyróżniamy

Zespół

Nasz zespół jest naszą siłą, a PR wielką pasją. Doceniają to nasi klienci, partnerzy i współpracownicy. W naszym gronie znajdziecie specjalistów z różnych dziedzin, którzy swoim doświadczeniem w działaniach PR wspierają cele biznesowe naszych klientów. Pracujemy z pasją, co pobudza wiele aktywności po stronie naszych klientów.

W naszym zespole są psychologowie, specjaliści ds. komunikacji i zarządzania, prawa, dziennikarstwa, public relations, social media, czy finansów. Przekazując swój projekt pod opiekę Personal PR masz gwarancję kompleksowej obsługi.

Jakość

Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz najlepszym praktykom nasi klienci otrzymują najwyższej jakości obsługę PR. Wypracowaliśmy funkcjonalne standardy współpracy z klientami, które pozwalają przejrzyście i efektywnie zarządzać projektami.

Nasi klienci wiedzą, jakie działania realizują ich opiekunowie, na jakim etapie są prace i jakie stoją przed nimi wyzwania. Widzą również, że wyniki naszej pracy służą realizacji ich celów biznesowych.

Nasze działania są doceniane z powodu dbałości o szczegóły, przemyślanych koncepcji przystających do oczekiwań mediów i grup celowych oraz perfekcyjnego wykonania.

Out of The Box

Nasz zespół myśli niestandardowo, działa szybko i osiąga doskonałe wyniki. Potwierdzają to nasi Klienci, którzy w większości pracują z nami od kilku lat! Nasze pomysły i sposób realizacji planów PR doceniane są nie tylko przez domy mediowe i ich klientów, ale też przez firmy indywidualne korzystające z naszych usług.

Myślimy nieszablonowo OUT OF THE BOX, budując strategie komunikacji uwzględniające zarówno PR, jak i działania marketingowe. Dołącz do grona naszych klientów i poznaj nasze pomysły na działania Twojej firmy!

KNOW-HOW

Wypracowałyśmy zestaw efektywnych narzędzi, które gwarantują sukces działań komunikacji marketingowej. W naszej pracy wykorzystujemy też relacje z partnerami i klientami różnych branży, które od lat tworzymy i pielęgnujemy. Wiemy, które rozwiązania sprawdzą się dla Twojego biznesu. Wiemy, jak efektywnie wspierać Twoją strategię sprzedaży i marketingu!

ROZWÓJ

Personal PR to pozytywny "niespokojny duch". Nie wystarcza nam to, co mamy. Poszukujemy, odkrywamy, inspirujemy się wzajemnie i dokształcamy. Jesteśmy niekierunkowane na cel, który osiągamy w określonym czasie. Na bieżąco śledzimy trendy i proponujemy naszym klientom rozwiązania doceniane przez rynki przodujące. Dzięki międzynarodowemu programowi PR Exchange mamy pewność, że nasz rozwój, to zwiększanie możliwości biznesowych naszych klientów.

DOSTĘPNOŚĆ

Prowadzimy wiele projektów, ale zawsze mamy czas dla naszych klientów. Autorskie narzędzia zarządzaniem projektami dają nam elastyczność w kontakcie oraz realizacji projektów. Działamy sprawnie, prowadzimy regularne spotkania i częste konsultacje z naszymi klientami, dzięki czemu na bieżąco wymieniamy informacje o potrzebach i oczekiwaniach obu stron. Działamy na terenie całej Polski, a dzięki programowi PR Exchange, kojarzymy projekty z firmami PR w Europie i na świecie.

KOMUNIKACJA

Dużo rozmawiamy z naszymi klientami. Bliska współpraca, sympatia i szacunek, jakim darzymy się w zespole spowodowały, że wymiana myśli, wiedzy i doświadczeń stała się sprawą naturalną. Zdajemy sobie sprawę, że rozmowy wiele wnoszą do naszego życia i projektów, co więcej, pozwalają na poznawanie nowych ludzi. Networking w PR jest bardzo ważny :)

WIEDZA

Łącznie posiadamy ponad 36 lat doświadczenia w działaniach marketingowych i PR. Uczestniczymy w szkoleniach, uczymy się od najlepszych. Wiedza naszego zespołu wspomaga realizację celów biznesowych Twojej firmy. Ucz się szybciej, zdobywając praktyczną wiedzę i przydatne umiejętności od zespołu Personal PR.

Nastawienie na efekt

Nie działamy "dla sztuki"; działamy na rzecz zwiększenia przychodów i zysków Twojej firmy. Dostosowujemy działania marketingowe i PR do planów sprzedażowych i precyzyjnie celujemy z działaniami tam, gdzie mają szansę się sprawdzić i przynieść wymierne efekty. Chętnie przedstawimy nasz pomysł na współpracę i efekty, które możemy wspólnie osiągnąć. Przekaż nam, na czym Ci najbardziej zależy. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Misja i wartości

Misją Personal PR jest przekazywanie rzetelnych informacji na temat współpracujących z nami firm wszystkim interesariuszom, m. in. dziennikarzom i redaktorom, inwestorom prywatnym, instytucjonalnym, klientom pośrednim oraz bezpośrednim. Punktualność, rzetelność i skuteczność to podstawowe wyznaczniki naszej pracy. Prawdziwą radość sprawia nam sukces biznesowy naszych klientów i ich zadowolenie z działań zespołu Personal PR.

Nasze publikacje

Liczba naszych publikacji w mediach od 2008 r. wynosi 25.265 ...i rośnie

Klienci

OD WIELU LAT CIESZYMY SIĘ ZADOWOLENIEM I LOJALNOŚCIĄ NASZYCH KLIENTÓW

Kontakt

Zamknij

Dane teleadresowe

Tutaj możecie się z nami spotkać i przesyłać korespondencję:
Personal PR Sp. z o.o.
Al. Grunwaldzka 44
80-241 Gdańsk

Biuro w Warszawie

Biuro otwarte jest od pn.-pt. w godzinach od 8.00-16.00, ale zadzwonić do nas lub napisać w mediach społecznościowych możecie o każdej porze :)

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
KRS: 0000313906, NIP: 9571007075, Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł w pełni opłacony

Kontakt z biurem

Numer kontaktowy
+ 48 58 35 11 555Kontakt ogólny:
office@personal-pr.pl


Kontakt w sprawie zapytań na działania PR:
brief@personal-pr.pl


Kontakt dla mediów:
mr@personal-pr.pl

Podane adresy e-mail służą wyłącznie do korespondencji dotyczącej działalności i oferty firmy Personal PR. Jakiekolwiek niezamówione przez nas oferty handlowe prosimy przesyłać za pomocą formularza współpracy:

Personal PR Sp. z o.o.

Sobótki 21b/2

80-247 Gdańsk, Polska

Formularz współpracy

Dziękujemy za wysłanie formularza. Zespół Personal PR.

Poprzedni

Następny